polecam

Poniżej znajdziecie miejsca, które polecam z całego serca. Prowadzą je osoby, którym ufam i które znam już od wielu lat.

Gabinet Dietetyczny SHEN HARMONY

Wspaniała dietetyk Estera Barrek, która świetnie tłumaczy, ale również rozsądnie układa diety dopasowane do indywidualnych potrzeb. Tu nie dostaniecie diety 1000 kcal, ale przestaniecie się obawiać jedzenia, które ma być naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem. Z całego serca POLECAM!!!

Dargaju.pl

Sklep ze zdrową żywnością, prowadzony przez przesympatyczną Marzenę, która nie tylko zajmuje się sprzedażą produktów, ale przede wszystkim potrafi doradzić.

W sklepie znajdziecie duży wybór żywności oraz kosmetyków ekologicznych i suplementów w bardzo przystępnych cenach, a stali klienci nagradzani są rabatami!

Sklep doceniony został również przez Anię Lewandowską, która często poleca zakupy u Marzeny.

Jeśli szukacie sklepu, w którym uzyskacie fachowej porady, to szczerze polecam! Mimo, że jest to sklep internetowy, to Wrocławianie mogą odebrać towar osobiście, a przy okazji miło spędzić czas z właścicielką 😉

 

WSPIERAMRYNEK.PL

Świetna aplikacja dla posiadaczy telefonów z Androidem stworzona przez moich znajomych. Jeśli zależy Wam, aby wspierać polski rynek, aplikacja ułatwi zakupy. Pokazuje nie tylko producenta, ale również czy kapitał nie odpływa za granicę.

Co ważne, aplikacja jest darmowa. Pobierajcie i korzystajcie z niej, aby mogła być cały czas aktualizowana.